Smm Panel Nedir?
Smm Panel sosyal medya hesaplarının ulaşmak istedikleri hedeflere daha kolay ulaşabilmesi için bir sosyal medya marketidir.

Hesabım Risk Altında Mı?
Verdiğiniz Siparişlerin ip/mac adresiniz ile bir bağlantı olmadığı için hesaplarınız risk altına girmez.

Siparişimi İptal Edebilir miyim ?
Siparişinizi iptal etmek için sipariş numaranızı destek talebi ile iletebilirsiniz. Tamamlanan ve gönderimi devam eden siparişler iptal edilmemektedir.

Nasıl Sipariş Verebilirim?
Masaüstü bir bilgisayar ile giriş yapıyorsanız sol tarafta bulunan menüden “Yani Sipariş” simgesine tıklayın, eğer mobil ile giriş yapıyorsanız sağ üst tarafta bulunan menü butonuna tıklayın ardından “Yeni Sipariş” yazan butona tıklayın. Açılan sayfada “Kategoriler” kısmında panelimize ait tüm servisler yer almaktadır. Bu menüden sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçin. Daha sonra “Servis” menüsünden hangi servisten sipariş vermek istiyorsanız o servisi seçin. Seçtiğiniz serviste yazan fiyat 1000 adet fiyattır. “Servis Açıklaması” kısmını detaylı olarak okuduğunuza emin olduktan sonra “Link” yazan yere açıklamada belirtilen link türünü yazın. Daha sonra miktar bölümüne o servisten verebileceğiniz maksimum veya minimum değerler arasında bir miktar yazın. Bu işlemleri yaptıktan sonra “Sipariş Ver” butonuna tıklayın. Siparişiniz açıklama kısmında belirtilen süre içerisinde tamamlanacaktır.